Apie parką

Raubonių parkas, įsikūręs šalia vaizdingo Raubonių piliakalnio, patogioje susisiekimo vietoje šalia Via Baltica automagistralės. Parkas nuo Vilniaus nutolęs 180 km, nuo Panevėžio 44 km, nuo Rygos 100 km. Raubonių parkas yra didžiausias tokio tipo parkas Pabaltijo šalyse, kur vienu metu galėsite aplankyti du parkus šalia vienas kito.

     
 
Dinozaurų - drakonų parke
rasite daug natūralaus dydžio riaumojančių dinozaurų kopijų, bei judančių drakonų, kurie savo neįprasta išvaizda nustebins ne vieną parko lankytoją.

       
 
Mini zoo,
įsikūręs šalia dinozaurų - drakonų parko.
Čia gyvena gausus kiekis laukinių gyvūnų. Tai rudosios meškos, liūtas, puma, lūšys, elniai, surikatai, dygliatriušės ir daug kitų gyvūnų, o iš viso jų daugiau nei 140. Zoo parkas veikia jau daugiau nei 6 metus, esame sulaukę palankių atsiliepimų iš Lietuvos ir užsienio turistų. Laukiniai gyvūnai įsikūrę erdviuose aptvaruose, kurie atitinka Europos sąjungos reikalavimus. Dažnai svečiai sugrįžta aplankyti parko dar ne vieną kartą.
 
Kai kuriuos gyvūnus galima aplankyti specialiai įrengtuose aptvaruose ir iš arti su jais pabendrauti. Tai nepakartojami įspūdžiai Jums ir Jūsų šeimai.
 
Jūsų vaikučių laukia įvairūs atrakcionai, kurie įėjus į zoo parką yra nemokami.
  
Raubonių zoo parke taip pat yra unikalus etnografinis liaudies muziejus su įvairiausiais senovės lietuvių liaudies buities ir darbo įrankiais, kurių vaikučiai gal net nėra matę.
 
Raubonių parko teritorija apima 10 ha, čia Jūs galite pramogauti su šeima ir draugais net visą dieną.
Tai naujo tipo parkas kur Jums garantuojame puikią nuotaiką ir nepakartojamus įspūdžius.

Jūs bet kada galite užkąsti ar papietauti šalia Mini zoo parko įsikūrusiame restorane. Einant į restoraną perspėkite kasos darbuotoją, jog grįšite ir Jums uždės specialią apyrankę.
 
Svarbu!

Mieli tėveliai, atvykę į Raubonių parką bendraukime ir fotografuokimės neperžengdami specialių atžymų, apsauginių virvių ir tvorelių.
Paisykime parko teritorijoje galiojančių ispėjamųjų ženklų, užrašų ir griežtai laikykimės parko taisyklių. Labai prašome nelipti ir neliesti dinozaurų, taip pat laukinių gyvūnų, kurie nėra specialiai tam pritaikytuose aptvaruose.
Darbo laikas
I - VII nuo 09.00 iki 20.00