Raubonių Parkas - Dinodragon

Raubonių parkas įsikūręs šalia vaizdingo Raubonių piliakalnio, patogioje susisiekimo vietoje šalia Via Baltija automagistralės. Nuo Vilniaus parkas nutolęs 180 kilometrų ir tik 90 kilometrų nuo Rygos. Raubonių parkas yra didžiausias tokio tipo parkas Pabaltijo šalyse, kur vienu metu galėsite aplankyti net tris skirtingus parkus. Visų parkų plotas apima net 16 Ha! 


        

Dinozaurų - drakonų ir milžiniškų vabalų parke pamatysite daug natūralaus dydžio riaumojančių dinozaurų kopijų, bei judančių drakonų, kurie savo neįprasta išvaizda nustebins Jus, mieli lankytojai. Taip pat, naujoji milžiniškų judančių vabalų draugija įtrauks į dar didesnius nuotykius visus žaliosios gamtos mylėtojus.         

Zoo parke gyvena net 30 su viršum gyvūnų rūšių (net virš 160 gyvūnų)! Nuo mažyčių voveraičių iki gamtos Karaliaus liūto! Rudosios meškos, liūtas, puma, lūšys, elniai, surikatai, dygliatriušės ir daug kitų gyvūnų. Visi jie išsiskiria savo unikalumu, grožiu, bei išskirtiniais sugebėjimais. Laukiniai gyvūnai gyvena erdviuose aptvaruose, kurie atitinka Europos sąjungos reikalavimus. Kai kuriuos gyvūnus galima aplankyti specialiai įrengtuose aptvaruose ir iš arti su jais pabendrauti, juos paliesti, paglostyti. Zoo parkas veikia jau daugiau nei 8-erius metus, esame sulaukę daug gražių atsiliepimų iš Lietuvos ir užsienio turistų. Pasigrožėjus gyvūnais, Jūsų lauks pramogos. Zoo parke yra gausu įvairių nemokamų atrakcionų, ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams.

 

        

Tarzano takas - tai vienintelis tokio tipo parkas, kur galėsite stebėti gyvūnų gyvenimą iš viršaus! Šis parkas tinka ekstremalaus poilsio ištroškusiems lankytojams! Čia yra net 5 skirtingo sudėtingumo trasos, kurias norint įveikti tikrai užtruksite laiko, bei patirsite daug nuostabių emocijų!

Svarbu!

Mieli tėveliai, atvykę į Raubonių parką bendraukime ir fotografuokimės neperžengdami specialių atžymų, apsauginių virvių ir tvorelių.
Paisykime parko teritorijoje galiojančių ispėjamųjų ženklų, užrašų ir griežtai laikykimės parko taisyklių. Labai prašome nelipti ir neliesti dinozaurų, taip pat laukinių gyvūnų, kurie nėra specialiai tam pritaikytuose aptvaruose.Dinozaurai
Dinozaurai
Drakonai
Drakonai
Gyvūnai
Gyvūnai
Milžiniški vabalai
Milžiniški vabalai
Tarzano takas
Tarzano takas
Atrakcionai
Atrakcionai
Buities muziejus
Buities muziejus
Restoranas
Restoranas